Nabídka ×
Kategorie: Aktuálně z jiných krajů - pozvánky na akce, ohlednutí a další informace

Pavel Callta a další zahrají na podporu handicapovaných dětí

Pavel Callta a další zahrají na podporu handicapovaných dětí Po roční pauze se vrací benefiční festival Handifest, který podporuje rodiny starající se o handicapované děti. Letní edice se koná 17. června v jihočeské Kaplici. V místním parku vystoupí celkem šest kapel, mimo jiné vycházející hvězda mladého české popu Pavel Callta či nadaná zpěvačka Bára Zemanová s kapelou.

Po oddechovém roce znovu a lépe:
Po neúspěchu prvního ročníku, který ani zdaleka nesplnil očekávání ohledně vybrané částky, vyhlásil nadační fond Handifest pauzu. Výsledkem roční odmlky je nová koncepce, která výrazně redukuje náklady a má potenciál získat podstatně více prostředků pro podporované rodiny. „První ročník se nepovedl z několika důvodů. Chyběly nám zkušenosti s akcí takového rozsahu, především nám ale na poslední chvíli odřekl spolupráci významný sponzor,“ popisuje příčiny neúspěchu z roku 2014 předseda nadačního fondu Jan Šátava.


Letošní ročník podporuje stejné rodiny:
Letošní výtěžek poputuje ke stejným rodinám jako v roce 2014. Nadační fond tak chce zapojeným rodinám kompenzovat malý příspěvek z prvního ročníku. „Částka vybraná v roce 2014 se ani zdaleka nepřiblížila naší představě o smysluplné pomoci, přijde nám tedy logické podpořit znovu stejné rodiny,“ vysvětluje Šátava.


Na své si přijdou fanoušci popu i rocku:
Na pódiu v kaplickém městském parku zahraje celkem šest kapel. V roli headlinerů vystoupí nadějný popový zpěvák Pavel Callta a mladá, ale zkušená zpěvačka Bára Zamanová s kapelou. Doplní je We On The Moon, kteří čerpají inspiraci především z anglo-americké produkce, rocková formace ze západních Čech ISUA, crossoveroví Alike a folk-popové uskupení Dětský pokojíček.

Vstupné: 150 Kč v předprodeji / 200 Kč na místě / studenti 100 Kč / děti do 10 let zdarma

Na podzim se Handifest přesune do Prahy:
Na rok 2016 plánuje nadační fond uspořádat ještě podzimní edici, která se uskuteční v Praze. Místo, datum a další podrobnosti budou včas zveřejněny.

Handifest na síti:
Webové stránky: www.handifest.cz
Facebook: www.facebook.com/pomahejme

Portál Infoplus.cz je mediálním partnerem akce.

Pozvánku na tuto akci redakci zaslal Jan Šátava - předseda nadačního fondu Handifest. Děkujeme. :) Plakáty v tomto článku byly publikovány s vědomím pořadatele akce.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.