info(at)infoplus.cz

Menu

Nejbližší kulturní akce

Luisa Millerová
14. 4. 2018 - 18:15

Chotěboř - kino

H. Zagorová a P. Rezek
26. 4. 2018 - 19:00

Chotěboř - sokolovna
...zobrazit více akcí

Redakce portálu

Petr Pokorný
Emailinfo(at)infoplus.cz
ICQ 404504753
Kontaktní formulář
Propagační plakát

Přihlášení k Infoplus e-mailu

Přihlášení k Centrum e-mailu

Celkový počet článků: 94
V katalogu: 9 firem
Ve slovníku: 6 pojmů

Vyhledávání

Kategorie: Aktuálně z Vysočiny - pozvánky na akce, ohlednutí a další informace

Letošní Letní platforma Humpolec nabídne také komponované programy

Letošní Letní platforma Humpolec nabídne také komponované programyLetní Platforma Humpolec je po roce opět zpátky! Čtvrtý ročník letního multižánrového regionálního festivalu, který v loňském roce navštívilo více než 3 tisíce návštěvníků, proběhne tradičně v letních měsících červnu, červenci a srpnu v parku Stromovka v Humpolci. Stejně jako v minulých ročnících festival nabídne akce pro široké spektrum návštěvníků.

Jedná se o koncerty regionálních kapel, letní kino s českými filmy, akce pro děti a seniory a přednášky zaměřené na různá témata. Letos festival přichází s novinkou v podobě sobotních komponovaných programů. Každou sobotu proběhne "brunch" (jídlo kombinující pokrmy k snídani i obědu), o který se vždy postará jiná restaurace, bistro nebo kuchaři jednotlivci. Brunch bude doplněn trhem s regionálními produkty a program bude zakončen divadelním představením pro děti, výtvarným workshopem nebo happeningem.

Záměrem je vytvořit v parku tradici letních sobot ve městě, kdy se návštěvníci mohou pokaždé příjemně naobědvat a pobavit v příjemném prostředí parku. Kromě tradičních hudebních skupin z Humpolce a jeho blízkého okolí letos přivážíme i kapely z širšího regionu (Tábor, Třebíč, Ždár nad Sázavou, Chotěboř, Žirovnice, Přibyslav).

Celkem letos na Platformě vystoupí více než 30 hudebních skupin zaměřených převážně na folkovou a jazzovou hudbu. Téma letošního letního kina na Platformě jsou legendární české hudební filmy. Budou promítány vždy jednou za čtrnáct dnů ve středu od 21:00. V programu jsou řazeny chronologicky - začínáme filmem Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) a končíme filmem Rebelové (2001).

Letní Platforma Humpolec má za ambici přivést do veřejného prostoru místní hudebníky, zájmové skupiny, lokální výrobce a realizovat zde různorodé kulturní a společenské akce regionálního charakteru. Na jednom místě tak představuje obyvatelům Humpolce široké spektrum aktivních jednotlivců, skupin nebo aktivit, které jim jejich region nabízí.

Pozvánku na tuto akci redakci zaslala naše čtenářka Tereza Machková - pořadatelka akce. Děkujeme. :) Plakáty a obrázky v tomto článku byly publikovány s vědomím pořadatele akce. Portál Infoplus.cz je partnerem tohoto festivalu.

Vydáno: 3.6.2017 20:14 | Přečteno: 311x | Autor: Petr Pokorný
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Anketa

Je pan Miloš Zeman prezidentem dolních deseti miliónů obyvatel?
Počet hlasů: 40
Archiv starých anket

Podpora a partneři


© 2007 - 2018 InfoPlus.cz - Petr Pokorný Optimalizace: Mozilla Firefox Webdesign: StudioArt

Zdroj obrázků: Obrázky Google (při vyhledávání obrázků nastaveno povolení opětovného použití a úprav). Statistika návštěvnosti vedena od 5. srpna 2011.

TOPlist