Nabídka ×
Kategorie: Auto-moto

Nový registr vozidel stále doprovázejí problémy

Nový registr vozidel stále doprovázejí problémyMinisterstvo dopravy před nedávnem spustilo nový registr vozidel, který měl mimojiné úředníkům usnadnit práci a majitelům dopravních prostředků výrazně zkrátit dobu čekání na úřadech. Hned první týden provozu však ukázal opak.

Systém byl nestabilní, na některých úřadech se úředníci nemohli připojit a zaznívaly dokonce názory, že by se někteří chtěli vrátit ke starému způsobu. Ministerstvo slibovalo, že chyby v systému budou během víkendu opraveny. Zkutečná zatěžkávací zkouška nového systému tak začala až nyní. I dnes však zaznívají z řad pracovníků úřadů spíše negativní reakce. Kritizována je především pomalá funkčnost celého systému. Oproti starší verzi trvá zanesení údajů dvojnásobek času. Firma, která softvare vyvíjela vyslala tam, kte potíže nadále přetrvávají své techniky, kteří se snaží problémy řešit přímo na místě.

Doufejme, že bude nakonec vše fungovat jak má, aby se celý projekt nedostal do stejné fáze jako například elektronická knížka IZIP, která stála spoustu peněz a nakonec byl celý projekt stornován.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.