Nabídka ×
Kategorie: Články z Kraje Vysočina - pozvánky, ohlednutí, informace

Kulaté stoly Kraje Vysočina 2019 na téma Cestovní ruch

Kulaté stoly Kraje Vysočina 2019 na téma Cestovní ruchPřijměte pozvání Kraje Vysočina a Vysočina Tourism, p.o.na KULATÉ STOLY NA TÉMA CESTOVNÍ RUCH pod záštitou náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Ing. Jany Fischerové, CSc. V průběhu měsíce října se v jednotlivých okresních městech Kraje Vysočina uskuteční kulaté stoly s aktéry v cestovním ruchu, vždy v čase od 15:00 –17:00. Kdy a kde se kulaté stoly konají naleznete na plakátku níže.

Součástí kulatých stolů je seznámení s dotačními tituly Kraje Vysočina z oblasti cestovního ruchu,představení organizace Vysočina Tourism, její činnosti a praktických výstupů spolupráce s partnery.

V navazujícím diskusním panelu můžete vyjádřit své podněty ke konkrétním oblastem. Zapojte se s námi do diskuze o klíčových tématech cestovního ruchu v území. Zajímají nás Vaše názory! Z organizačních důvodů si Vás dovolujeme požádat o potvrzení účasti na e-mail: tic(zavináč)kr-vysocina.cz. Kapacita zasedacích místností je omezena. Pro více informací nás kontaktujte na výše uvedený e-mail nebo na tel: 564 602 355.

Pozvánku na tuto akci redakci zaslala naše čtenářka Veronika Švarcová - úřednice úseku cestovního ruchu Kraje Vysočina. Děkujeme. :)

Zdroj použitého obrázku

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.