Nabídka ×
< návrat zpět

Kulturní a společenské akce v kraji Vysočina

Aktuálně z Vysočiny - pozvánky na akce, ohlédnutí a další informace - 2 naposledy přidané články:

Letošní slavnosti s Rebelem startují zostra

Letošní slavnosti s Rebelem startují zostraV pátek 21. září 2018 vás od 17 hodin srdečně zveme do areálu pivovaru v Havlíčkově Brodě. Zde si návštěvníci budou moci v rámci Svatováclavských slavností s Rebelem zařádit s legendární kapelou Divokej Bill, kterou doprovodí kapely Mr. Loco a Dirty Blondes. Připravena bude široká nabídka tradičních piv pivovaru, ale také oblíbený svatováclavský speciál Buřič. Oslavte s Rebelem závěr letní sezóny!

Předprodej vstupenek:
Havlíčkův Brod - Pivovarská prodejna
(Dobrovského 2027), Obchod Tulipán (Horní 198)
Žďár nad Sázavou - Original Rebel Restaurant Na Farských (Zahradní 387)

Autor: Petr Pokorný  •  Vydáno: 4.8.2018 15:34  •  Přečteno: 312x  •  Komentářů: 0

Kde fondy EU na Vysočině pomáhají

Kde fondy EU na Vysočině pomáhajíDíky fondům EU bylo realizováno v České republice již desetitisíce projektů, které pomáhají každému z nás. Přijďte se podívat na podpořené projekty z vašeho regionu, například na rozšíření stávajícího areálu pro chov lososovitých ryb v Kamenici nad Lipou, pořízení souřadnicového měřícího stroje pro strojírenskou výrobu v Moravských Budějovicích nebo modernizaci a zpřístupnění nových expozic v třebíčském zámku. Od 20. 6. do 18. 7. 2018 bude na Karlově náměstí v Třebíči k vidění celkem 18 úspěšných projektů s jejich stručným popisem.

Autor: Petr Pokorný  •  Vydáno: 10.7.2018 19:07  •  Přečteno: 298x  •  Komentářů: 0

...zobrazit více článků

Kultura a sport v Chotěboři a dalších městech Vysočiny:

Web HC Chotěboř

Facebook HC Chotěboř

Facebook Městského muzea Chotěboř

Facebook Divadélka DIK Chotěboř

Program Digitálního kina Chotěboř

Ceník a další informace k ledové ploše na zimním stadionu v Chotěboři

Rozpis obsazenosti ledové plochy na zimním stadionu v Chotěboři

Bezplakátové pozvánky na akce na Vysočině:

Datum a čas akce:
Název akce: Místo konání: Vstupné: Info o akci:
23. 9. 2019, 17:00 Fokus Vysočina Týdny pro duševní zdraví podkroví Knihovny Chotěboř --- Beseda s herečkou Sabinou Královou v rámci akce Týdnů pro duševní zdraví, pořádá Fokus Vysočina, středisko Chotěboř.
24. 9. 2019, 16:00 Pohádkové podzimní čtení Dětské oddělení Knihovny Chotěboř zdarma Pohádkové podzimní čtení – čte Pavluša Kučera.
27. – 28. 9. 2019, 18:00 Detektivní záhada v knihovně Dětské oddělení Knihovny Chotěboř 30 Kč Detektivní záhada v knihovně aneb komisař Vrťapka hledá nové pomocníky. Jestli máte důvtip, odvahu a postřeh – přidejte se k nám.  Přihlášky na spaní a bližší informace v knihovně.
30. 9. 2019, 16:00 Milan Štourač – Peru podkroví Knihovny Chotěboř 50 Kč Cestopisná přednáška Milana Štourače, který nás provede po Peru – třetí největší zemí Jižní Ameriky. Název Peru znamená v kečuánštině dostatek a pochází z doby existence bohaté a slavné říše Inků, o jejíž zánik se přičinili španělští dobyvatelé. Na území Peru se dochovalo mnoho fascinujících památek, které připomínají kulturu Inků. Přednáška se bude týkat těchto míst: Trujillo, Chan, Chan, Huasca de la Luna, N. P. Huascaran i s ledovcem Pisturiri, lagunou 69, hlavní město Incké říše – Cuzco, pevnost Sascahuaman, bludiště Quenco, horská města Chinchero, Urubamba a Pisac s pevností.

Akce v jiných krajích:

Bezplakátové pozvánky na akce v jiných krajích:

Datum a čas akce: Název akce: Místo konání: Typ akce:
14. 9. 2019 - 20:00 Divokej Bill - Doma 2019 Úvaly Úvaly koncert
17. 9. 2019 - 20:00 Pierce Brothers Praha - Lucerna Music Bar koncert

Srdečně vás zveme k návštěvě. Změny programů vyhrazeny.

Seznamy akcí byly aktualizovány dne: 18. 9. 2019.