Nabídka ×
Kategorie: Politika

Červená karta pro Miloše Zemana

Červená karta pro Miloše ZemanaPrezident republiky Miloš Zeman od svého nástupu do funkce udělal už nespočet přešlapů. Některé z nich si můžete připomenout ve videích níže. Tím největším a naprosto neodpustitelným byl ten, když prezident v přímém přenosu Českého rozhlasu v pořadu Hovory z Lán hovořil vulgárně. Šéfredaktor Radiožurnálu Jan Pokorný byl tak během rozhovoru postaven do nelehké situace, kterou ale bravůrně zvládl.

Pan Zeman svými vulgaritami ukázal všem občenům České republiky a hlavně svým voličům z prezidentské volby, jaký doopravdy je a jak to s námi myslí. Dle mého názoru tímto činem chtěl zakrýt nějaký svůj další přehmat, jaký to byl ukáže až čas.

Jelikož s jeho názory, postoji a chováním výrazně nesouhlasím, podepsal jsem Manifestační petici za jeho odstoupení. Petice se shruba 100 000 podpisy (počet podpisů neustále roste) byla předána Pražskému hradu. Tiskové prohlášení od pořadatelů petice si můžete přečíst zde:. XINDL X o Zemanových vulgaritách nazpíval píseň. Závěrem lze dodat pouze "Pane Zemane, odstupte!"

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.