info(at)infoplus.cz

Menu

Nejbližší kulturní akce

Dny města Chotěboř 2018
13. - 24. 6. 2018

Chotěboř

FC Choěboř - SK Slavia Praha
24. 6. 2018 - 17:00

Chotěboř - letní stadion
...zobrazit více akcí

Redakce portálu

Petr Pokorný
Emailinfo(at)infoplus.cz
ICQ 404504753
Kontaktní formulář
Propagační plakát

Přihlášení k Infoplus e-mailu

Přihlášení k Centrum e-mailu

Celkový počet článků: 94
V katalogu: 9 firem
Ve slovníku: 6 pojmů

Vyhledávání

Kategorie: Politika

Ochranka pana prezidenta neochránila

Ochranka pana prezidenta neochránilaDne 28. září 2012 proběhlo v Chrastavě slavnostní otevření nově zrekonstruovaného mostu. Na této akci byl přítomen i náš pan prezident Václav Klaus. Během toho, kdy si podával ruce s ostatními přítomnými na něj však jeden z přihlížejících vytáhl airsoftovou zbraň a sedmkrát vystřelil. Václavu Klausovi se naštěstí nic vážného nestalo, později byl s drobnými oděrky ošetřen v nemocnici. Co je však na celé situaci mnohem horší je to, že ho jeho ochranka před střelbou žádným způsobem neochránila, ale celému insidentu pouze nečinně přihlížela. Tato nečinnost byla vedoucím ochranky později vysvětlována tím, že věděli o tom, že se jedná pouze o airsoftovou zbraň a proto nezasahovali, protože by mohlo při ostrém zneškodňování samotného útočníka přijít o život více lidí.

Já osobně si vůbec nedovedu vysvětlit, proč ihned nezasáhli, protože airsoftová zbraň je od té pravé prakticky k nerozeznání a proto si myslím, že se spíše jednalo o fatální selhání činnosti ochranky. Pan prezident a celá naše republika tak může mluvit o obrovském štístí, že se nejednalo o ostré náboje, protože to by byl malér. Vedoucí ochranky později odstoupil z funkce. Útočníkův čin byl policií klasifikován jako výtržnictví, což je podle mého názoru naprosto nedostatečné a měl by být potrestán daleko přísněji.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Anketa

Je pan Miloš Zeman prezidentem dolních deseti miliónů obyvatel?
Počet hlasů: 43
Archiv starých anket

Podpora a partneři


© 2007 - 2018 InfoPlus.cz - Petr Pokorný Optimalizace: Mozilla Firefox Webdesign: StudioArt

Zdroj obrázků: Obrázky Google (při vyhledávání obrázků nastaveno povolení opětovného použití a úprav). Statistika návštěvnosti vedena od 5. srpna 2011.

TOPlist