Zdroj: http://www.infoplus.cz/aktualne-z-vysociny-pozvanky-na-akce-ohlednuti-a-dalsi-informace/sobotni-brunch-na-platforme-bude-doplnen-divadlem-nebo-workshopem  •  Vydáno: 13.6.2017 19:10  •  Autor: Petr Pokorný

Sobotní brunch na Platformě bude doplněn divadlem, nebo workshopem

Sobotní brunch na Platformě bude doplněn divadlem, nebo workshopemLetošní Letní Platforma Humpolec přichází s novinkou v podobě sobotních komponovaných programů. Každou sobotu proběhne "brunch" (jídlo kombinující pokrmy k snídani i obědu), o který se vždy postará jiná restaurace, bistro, nebo kuchaři jednotlivci. Brunch bude doplněn trhem s regionálními produkty.

Program bude zakončen divadelním představením pro děti, výtvarným workshopem, nebo happeningem. Záměrem této aktivity je vytvořit v parku tradici letních sobot ve městě, kdy se návštěvníci mohou pokaždé příjemně naobědvat a pobavit v příjemném prostředí parku.

Brunch bude začínat v 10:00. Divadelní představení nebo workshop startuje v 11:00.

Kdo brunche zajišťuje: 
3.6. Bara Bakery
10.6. Farma u Havlů
17.6. Foods Patrick
1.7. Pizzerie ZanziBar
8.7. Indická a nepálská restaurace
15.7. Café Porto
22.7. Bara Bakery
29.7. Pizzerie ZanziBar
5.8. Foods Patrick
12.8. Café Porto
19.8. Indická a nepálská restaurace
26.8. Vegetariánské bistro Zahrada

Konkrétní nabídky sledujte na webových stránkách Platformy, nebo Facebooku.

Pozvánku na tuto akci redakci zaslala naše čtenářka Tereza Machková - pořadatelka akce. Děkujeme. :) Obrázek v tomto článku byl publikován s vědomím a souhlasem pořadatele akce. Portál Infoplus.cz je partnerem tohoto festivalu.