Nabídka ×

Info o Infoplus.cz

Proč tento projekt vznikl?
Většina lidí využívá k vyhledávání informací a komunikaci s okolním světem internet. Člověk potřebuje mít co nejvíce aktuálních informací a dalších možností na jednom místě, aby přístup k nim byl co možná nejjednodušší. Je to i Váš případ? Pak jste tu správně a server Infoplus.cz je určen právě Vám.

Co je cílem tohoto serveru?
Cílem serveru Infoplus.cz je za pomoci uživatelů soustředit a přehledně řadit do rubrik důležité informace tak, aby zde našli přesně to, co potřebují a rádi se sem vraceli.

Reklama na portálu Infoplus.cz:
Pokud potřebujete prostřednictvím reklamní kampaně dát vědět široké veřejnosti o vašich produktech, nebo službách, kontaktujte prosím hlavního administrátora, který vám na požádání sdělí možnosti umístění reklamy na portálu Infoplus.cz.

Podporujeme charitativní a zajímavé projekty:
Portál Infoplus.cz zcela zdarma reklamně podporuje charitativní projekty, aktivity pro zdravotně handicapované a různé další zajímavé projekty. Pokud o nějakém zajímavém projektu, který zde ještě není propagován víte, určitě nám dejte vědět.

Podporujte portál Infoplus.cz:
Nejjednodušší způsob, jak podpořit portál Infoplus.cz je umístění banneru, nebo odkazu na váš web. Pro získání log v originálních velikostech kontaktujte administrátora. Pokud banner Infoplus umístíte na svůj web, nebo chcete portál podporovat i jiným způsobem, kontaktujte administrátora. Jako poděkování za přízeň a propagaci bude váš banner umístěn na tomto webu (zde). Děkujeme všem, kteří náš portál jakýmkoli způsobem podporují.

Server Infoplus.cz se stále vyvíjí:
Dění na serveru se nikdy nepřestane vyvíjet. Další a další informace z různých odvětví budou nesustále přidávány. K tomu zveme ke spolupráci i Vás. Stačí se pouze zaregistrovat. Zároveň budou přidávány nové služby a neustále vylepšováno prostředí celého serveru.

Hlavní výhody registrace:
- tvorba vlastních článků, jejich zasílání do redakce ke schválení a zveřejnění na portálu Infoplus.cz
- vnitřní vzkazníkový systém určený pro komunikaci mezi registrovanými uživateli

Hledáme strategického partnera:
Abychom mohli své služby neustále zlepšovat a rozšiřovat, hledáme strategického partnera, který by projekt, který vznikl čistě ze soukromé iniciativy a finančních prostředků, zaštítil a finančně zajistil jeho další úspěšné pokračování. Předpokládáme, že v budoucnu by se mohl stát projekt Infoplus.cz výdělečným, a to bez jakýchkoliv počátečních či průbežných vysokých výdajů. Pro bližší informace nás, prosíme, kontaktujte.

Copyright:
Všechny texty ve kterékoliv části těchto stánek jsou k použití pro soukromé účely zcela zdarma. Pro využití v komerčním sektoru (rádia, televize, tištěná periodika, další tiskoviny atd.) lze informace uveřejněné na tomto serveru použít pouze s uvedením, že tyto informace byly vyhledány na serveru Infoplus.cz.

Celý portál je průběžně monitorován administrátorem. Při nalezení vulgarizmů, urážek, nebo jiného nevhodného obsahu si administrátor vyhrazuje právo takovýto příspěvek vymazat a v případě opakovaného zaslání nevhodných příspěvků tím samým autorem uživateli jeho uživatelský účet zablokovat.

Moto portálu Infoplus.cz: Mít všechny informace na jednom místě znamená velké plus.

Kontakt do redakce portálu Infoplus.cz:

Provozovatel:
Provozovatelem, hlavním administrátorem a šéfredaktorem tohoto portálu je:
Petr Pokorný
e-mail: info(at)infoplus.cz
ICQ: 404504753

Při využití komunikace prostřednictvím icq prosím nejdříve pošlete e-mail s vašim jménem a číslem icq. Neznámá čísla icq nebudou autorizována.